Menu
Your Cart

Teslimat Bilgisi

KARGO ÜCRETİ :
Türkiye sınırları içerisinde yapmış olacağınız 150,00 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti firmamıza ait olup, kapıda ödemeli alışverişlerde 4,50 TL kapıda ödeme ücreti alınmaktadır. 150,00 TL nin altındaki kredi kartı ile alışverişlerde kargo ücreti 6 TL,  kapıda ödemeli alışverişlerde kargo ücreti 5,50 TL alınmaktadır.

TESLİMAT :
Siparişiniz,saat 16:00 dan önce yapılan alışverişlerde aynı gün,16:00 dan sonra yapılan alışverişlerde ertesi gün içerisinde Yurtiçi Kargo'ya verilir.Siparişiniz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size SMS olarak gönderilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranızı ana sayfamızdaki ''kargom nerede'' butonuna tıklayıp buraya yazarsanız,kargonuzuna ait bilgileri öğrenebilirsiniz.
Yurtiçi kargo görevlisi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 gün" içerisinde nottaki Yurtiçi Kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz sahabemoda.com'a iade edilir.(Kapıda ödeme ile verilen siparişler teslim alınmak zorundadır).Değişim süreci teslim aldıktan sonra başlar.)
Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz. Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 5 iş günü içerisinde(Köylere 7 günü bulabilir) elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için sahabemoda.com en geç 5 iş günü içerisinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ALIŞVERİŞLERİNİZ DE SADECE DEĞİŞİM MEVCUTTUR İADEMİZ YOKTUR!