Menu
Your Cart

Hakkımızda

Önce bir hayal ile başlayan moda serüvenimiz, her geçen gün çizgisini ileri taşıyarak; ülkemizin ve dünyanın birçok bölgesindeki müşterilerine sezonun en tarz parçalarını ve modanın sıcaklığını taşımaya devam etmektedir.

 

İşini severek yapan, genç, dinamik ve insanlara daha iyi hizmet vermeyi kendine prensip edinen nitelikli ekibimizle birlikte daha fazla insana ulaşmak en büyük hedefimiz. Türkiye’nin doğusundan batısına bu coğrafyanın her noktasında, herkesin beğenerek giyebileceği kıyafetleri en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmaya çalışmaktır.

 

Bugün emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda her ay on binlerce ürün satışı ile sizlere dilediğiniz gibi hizmet sunmaktayız. Whatsapp ve telefon ile sipariş seçeneklerini de içeren pratik, hızlı ve güvenli alışverişi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz SSL (Secure Socket Layer) sistemi ile korunmakta olup 128 bit ile şifrelenmiştir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. Kapıda ve tüm banka kartları ile ödeme gibi  birçok seçenek ile hizmet veren gardropwm.com, her daim müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutmaktadır.

 

gardropwm.com' da Hızlı Teslimat, Uygun Fiyat, Kaliteli Ürün, Güvenli Alışveriş, 7/24 Destek, Farklı Ödeme Seçenekleri ve daha pek çok fırsat sizleri bekliyor!

 

Kusursuz modaya hazır ol!' mottomuz ile gardropwm.com ailesinin bir parçası olmanın sağladığı bütün ayrıcalıklardan sizler de keyifle faydalanabilirsiniz.